پنل ارسال و در یافت پیامک

از گذشته بازاریابی مستقیم بهترین شیوه برای فروش محصولات، خدمات و ارتباط با مشتریان بوده است، دیگر روش های از قبیل پخش آگهی، پست الکترونیکی کارساز نیست و یا راهکارهای پرهزینه تری از قبیل تبلیغات روزنامه ها و رسانه جمعی به قدر هزینه های آنها اثر گذار نمی باشد. اکنون پیامک جزء بهترین راهکارها برای ارتباط با مشتریان فعلی و ترغیب مشتریان بالقوه می باشد، دلیل خیلی ساده است، زیر همه کسانی که مشتریان شما می باشند و یا به صورت بالقوه می توانند مشتری شما گردند، به تلفن همراه دسترسی دارند. سامانه پیامک لوکوپوک به شما این امکان را می دهد که با سادگی این ارتباط موثر را با مشتریان خود برقرار نمایید.

پنل اس ام اس لوکوپوک، با فعال شدن عضویت شما، یک شماره منحصر به فرد به شما تخصیص می دهد که شما از طریق این شماره می توانید اس ام اس های خود را به صورت فردی یا گروهی به مشتریان بالفعل و بالقوه خود ارسال نمایید و یا پیامک های ارسالی از طریق مشتریان خود را از طریق این پنل دریافت نمایید.

اینجا نگاهی به پنل اس ام اس لوکوپوک بیندازد، بی شک این ابزار می تواند تاثیر مستقیم در توسعه ارتباط شما با مشتریانتان داشته باشد.

اگر می خواهید بیشتر در مورد این پنل بدانید:
نگاهی به ایده های استفاده از اس ام در کسب و کارها بیاندازید!
با ویژگی های پنل اس ام اس لوکوپوک بیشتر آشنا شوید!
و تعرفه های مناسب این خدمت را ببینید.
اگر به این نتیجه رسیدید که این پنل به درد کسب وکار شما می خورد، اینجا در کمتر از یک دقیقه این ابزار مفید برای کسب و کار خود فعال نمایید.