دفترک

دفترک، یک ابزار ساده، سریع و ارزان برای تولید کاتالوگ و بروشور می باشد. شما می توانید در کمتر از 5 دقیقه کاتالوگ الکترونیکی خود را با استفاده از دفترک به صورت آنلاین منتشر نمایید. دفترک نسبت به کاتالوگ ها و بروشور های چاپی و یا سی دی های مالتی مدیا به طرز چشم گیری هزینه های شما را کاهش خواهد داد.
شما می توانید از طرح های آماده دفترک برای تولید کاتالوگ خود استفاده نمایید، و یا طراحی کاتالوگ خود را به تیم طراحی دفترک بسپارید. روش کار خیلی ساده هست، شما صفحات کاتالوگ یا بروشور خود را به صورت تصویر(jpg یا jpeg) و انیمیشن (swf) در دفترک وارد می کنید و دفترک یک کاتالوگ (دفترک) زیبا و سریع به صورت برخط یا غیر برخط برای شما تولید می نماید.
در صورتیکه یک کاتالوگ یا بروشور PDF دارید به سادگی می توانید از طریق نرم افزارهای از قبیل Photoshop آن را تبدیل به تصاویر نمایید که در دفترک شما استفاده گردد.
حال شما می توانید دفترک (بروشور) برخط خود را به هر تعداد و هر جای دنیا که دوست دارید به مشتریان خود نشان دهید.و نسخه غیر برخط آن را به هر تعداد که دوست دارید با حداقل هزینه روی سی دی یا فلش به صورت فیزیکی بین مشتریان خود پخش نمایید.
شما همچنین در هر زمان که دوست داشتید می توانید صفحات کاتالوگ خود را تغییر دهید.
اینجا شما می توانید در چند دقیقه سرکی به دفترک بزنید و با امکانات این سرویس آشنا شوید.
نمونه های دفترک منتشر شده را اینجا ببینید!
و کاربردهای دفترک را اینجا مشاهده کنید.
در ضمن شما می توانید برای تست این سیستم یک کاتالوگ 4 صفحه به صورت رایگان ایجاد نمایید، اگر علاقمند به استفاده از این سرویس لوکوپوک هستید اینجا را کلیک کنید.
دفترک کسب و کار شما را مدرن تر خواهد کرد.