بهینه سازی برای موتور های جستجو

بهینه سازی برای موتورهای جستجو، یعنی راهکارها و تکنیک های که وب سایت شما را برای موتورهای جستجو خوشمزه تر می کند.

 برای اطلاعات بیشتر ...
برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 22353500 تماس بگیری یا سوال خود را اینجا مطرح نمائید.

بهینه سازی برای موتورهای جستجو، یعنی راهکارها و تکنیک های که وب سایت شما را برای موتورهای جستجو خوشمزه تر می کند.
به ندرت پیش خواهد آمد که کسی مرورگر اینترنت را باز کرده و آدرس وب سایت شما را در آن بنویسد و وارد سایت شما شود. آمارها نشان می دهد که بیش از 80 درصد رجوع های یک وب سایت از طریق موتورهای جستجو اتفاق می افتد.
پس فقط داشتن یک وب سایت شیک کافی نیست، وب سایت شما زمانی می تواند مفید فایده گردد که یافته شود! این یافته شدن از طریق موتورهای جستجو از قبیل گوگل، یاهو و ... اتفاق می افتد.
از طرفی دیگر تنها قرار گرفتن در نتایج جستجو این موتورها نیز کافی نیست، شما برای اینکه یافته شوید، باید در حداکثر 3 صفحه اول موتورهای جستجو قرار گیرید و در حالت ایده ال در صفحه اول آنها.
حال فکر کنید که چند صد نفر محصولات و خدماتی شبیه شما را ارائه می دهند، آنهایی برنده خواهند بود که در صفحات اول موتورهای جستجو دیده شوند.
سرویس بهینه سازی برای موتورهای جستجوی آرمیتیس این امکان را برای وب سایت کسب و کار شما ایجاد خواهد نمود که وب سایت شما برای موتورهای جستجو خوشمزه تر به نظر رسیده و آنها شما را در صفحات اول نتایج خود نمایش دهند.
برای بهینه کردن یک وب سایت برای موتورهای جستجو باید موارد مختلفی را در نظر گرفت، از چگونگی گزینش کلمات کلیدی گرفته تا سرعت لود صفحات، چگونگی ساخت HTML صفحات و ... همه و همه پارامترهای می باشند که با ترکیب خوش گون آن ها، ما به شما کمک خواهیم کرد که یک وب سایت بهینه برای موتورهای جستجو داشته باشید،
یک تذکر را جدی بگیرید، رسیدن به این مقصود، با فریب ممکن نیست، در این حوزه بسیاری به شما وعده های عجیب و غریب خواهند داد، سرویس دهنده خود را به دقت انتخاب نمایید. در این بستر، مانند تمامی حوزهای دیگر، صداقت، نزدیک ترین و بهینه ترین مسیر می باشد.
اگر از خدمات طراحی سایت آرميتيس استفاده نموده اید، شما یک گام جلو می باشید، زیرا محصول ما خروجی که تولید می کنند تا حد خیلی زیادی برای موتورهای جستجو بهینه می باشد، کافی ست به صورت دقیق تری مشتریان شما بررسی شده و تغییرات جزئی در سایت شما داده شود.
اما اگر از خدمات یک شرکت دیگر برای وب سایت خود استفاده نموده اید، ما بررسی وب سایت شما، کلمات کلیدی رقباتی در کسب و کار شما، به شما مشاوره های خواهیم داد که بتوانید به کمک شرکت خدمات دهنده وب سایت خود، سایتی بهینه برای موتورهای جستجو داشته باشید.